Clubkampioenschap


Ranglijst clubkampioenschap seizoen 2023-2024
Paring: Keizer-Systeem
Rondes: 22
Speeltempo: 75 minuten per persoon per partij + 30 seconden per zet
PosNaamPrtWRVScore
1Gunnar Sieber1412201500,1
2Rob Groot1710521344,5
3Wibo van Scheppingen2011541316,8
4Robert Bartelds1811341232,3
5Maarten de Bruijne159331212,5
6Jack Heemskerk198741154,0
7Efstathios Tavridis158341074,8
8Jeroen van der Voort1910271042,0
9Bernhard Glaubitz117221019,1
10René Janssen127231015,5
11Henk Sieders22958978,0
12Arjan Plug8521943,0
13Lex van Gunsteren2211011907,0
14Otto Brunner16736844,0
15Robin Hoogervorst19829820,8
16Gerard ter Horst21597817,0
17Ed Vink19667802,0
18Jan van Schie19577784,5
19Kees Scherpenisse7601773,3
20Guus Gilein7520743,6
21Mischa de Brouwer7520739,5
22Albert de Haas19469637,5
23Niels van der Ham9333626,1
24Arend Oosterhuis195311605,0
25Jaap Guijt15357601,8
26Ben Vink8323555,0
27Nico Binnendijk183411469,7
28Tom de Bakker5203405,3
29Willem Verhoog2101322,0
30Chloé Mailleux2101302,6
31Thomas Liesting1100299,3
32Henny Bosboom1010273,0
33Peer Smits1001226,6
34Peter de Vries1001223,3
35Bert Frantzen100010220,0

Partijen clubkampioenschap seizoen 2023-2024
RondeWitZwartResultaat
1Efstathios TavridisGunnar Sieber0-1
1Henk SiedersBernhard Glaubitz0-1
1Wibo van ScheppingenJack Heemskerk0-1
1Gerard ter HorstLex van Gunsteren0-1
1Peter de VriesJeroen van der Voort0-1
1Ed VinkJan van Schie½-½
1Kees ScherpenisseBen Vink1-0
1Jaap GuijtRobert Bartelds0-1
1Robin HoogervorstNiels van der Ham0-1
1Arend OosterhuisNico Binnendijk1-0
2Lex van GunsterenJack Heemskerk0-1
2Bernhard GlaubitzArend Oosterhuis0-1
2Jeroen van der VoortJan van Schie1-0
2Otto BrunnerHenny Bosboom½-½
2René JanssenAlbert de Haas1-0
2Wibo van ScheppingenHenk Sieders1-0
2Jaap GuijtGerard ter Horst½-½
2Ed VinkKees Scherpenisse0-1
3Jack HeemskerkArend Oosterhuis1-0
3Jeroen van der VoortRené Janssen0-1
3Robert BarteldsNiels van der Ham1-0
3Bernhard GlaubitzWibo van Scheppingen0-1
3Lex van GunsterenOtto Brunner1-0
3Guus GileinMaarten de Bruijne0-1
3Jan van SchieRob Groot½-½
3Jaap GuijtEd Vink½-½
3Albert de HaasGerard ter Horst½-½
3Nico BinnendijkEfstathios Tavridis0-1
3Henk SiedersRobin Hoogervorst1-0
4Jack HeemskerkRobert Bartelds½-½
4Arend OosterhuisWibo van Scheppingen½-½
4Maarten de BruijneJeroen van der Voort1-0
4Niels van der HamLex van Gunsteren1-0
4Rob GrootEfstathios Tavridis0-1
4Jan van SchieTom de Bakker1-0
4Robin HoogervorstWillem Verhoog0-1
4Henk SiedersJaap Guijt1-0
4Gerard ter HorstBernhard Glaubitz0-1
4Ben VinkAlbert de Haas0-1
4Otto BrunnerNico Binnendijk1-0
5René JanssenJack Heemskerk½-½
5Robert BarteldsMaarten de Bruijne1-0
5Niels van der HamArend Oosterhuis½-½
5Efstathios TavridisLex van Gunsteren1-0
5Willem VerhoogBernhard Glaubitz0-1
5Albert de HaasHenk Sieders0-1
5Chloé MailleuxBert Frantzen1-0
5Rob GrootEd Vink½-½
5Gerard ter HorstBen Vink½-½
5Nico BinnendijkRobin Hoogervorst1-0
5Wibo van ScheppingenOtto Brunner1-0
5Gunnar SieberJan van Schie1-0
6Jack HeemskerkEfstathios Tavridis1-0
6Arend OosterhuisHenk Sieders0-1
6Lex van GunsterenChloé Mailleux1-0
6Ed VinkPeer Smits1-0
6Arjan PlugNiels van der Ham1-0
6Robert BarteldsTom de Bakker1-0
6Rob GrootAlbert de Haas½-½
6Kees ScherpenisseMaarten de Bruijne0-1
6Gerard ter HorstParing bye
7Henk SiedersJack Heemskerk0-1
7Lex van GunsterenWibo van Scheppingen0-1
7Bernhard GlaubitzRené Janssen1-0
7Niels van der HamGerard ter Horst½-½
7Arjan PlugJaap Guijt1-0
7Bert FrantzenNico Binnendijk0-1
7Ben VinkRobin Hoogervorst1-0
7ExternJeroen van der Voort
7Rob GrootExtern
7ExternMaarten de Bruijne
7Robert BarteldsExtern
7ExternAlbert de Haas
7Otto BrunnerExtern
8Jack HeemskerkWibo van Scheppingen0-1
8Maarten de BruijneBernhard Glaubitz0-1
8René JanssenGunnar Sieber0-1
8Henk SiedersArjan Plug0-1
8Efstathios TavridisJeroen van der Voort½-½
8Arend OosterhuisRobert Bartelds0-1
8Niels van der HamRob Groot0-1
8Albert de HaasEd Vink0-1
8Jan van SchieOtto Brunner½-½
8Nico BinnendijkGerard ter Horst0-1
8Tom de BakkerJaap Guijt1-0
8Lex van GunsterenRobin Hoogervorst0-1
9Ed VinkRobert Bartelds0-1
9Otto BrunnerHenk Sieders0-1
9Gerard ter HorstArend Oosterhuis1-0
9Albert de HaasNiels van der Ham0-1
9Jan van SchieLex van Gunsteren1-0
9Ben VinkNico Binnendijk1-0
9Guus GileinBert Frantzen1-0
9Robin HoogervorstJaap Guijt0-1
9ExternKees Scherpenisse
9Gunnar SieberExtern
9ExternWibo van Scheppingen
9Efstathios TavridisExtern
9ExternJack Heemskerk
9Bernhard GlaubitzExtern
9ExternRob Groot
9Jeroen van der VoortExtern
10Wibo van ScheppingenRobert Bartelds0-1
10Bernhard GlaubitzJack Heemskerk½-½
10Gunnar SieberEfstathios Tavridis1-0
10Gerard ter HorstHenk Sieders½-½
10Ben VinkJan van Schie0-1
10Tom de BakkerOtto Brunner1-0
10Jaap GuijtGuus Gilein0-1
10Bert FrantzenRobin Hoogervorst0-1
10ExternJeroen van der Voort
10Rob GrootExtern
10ExternMaarten de Bruijne
10Lex van GunsterenExtern
10ExternAlbert de Haas
10Arend OosterhuisExtern
11Robert BarteldsGunnar Sieber0-1
11Rob GrootRobin Hoogervorst1-0
11Wibo van ScheppingenMaarten de Bruijne½-½
11Jeroen van der VoortHenk Sieders0-1
11Efstathios TavridisJan van Schie1-0
11René JanssenGerard ter Horst1-0
11Arend OosterhuisEd Vink0-1
11Albert de HaasBen Vink½-½
11Jack HeemskerkGuus Gilein½-½
11Nico BinnendijkLex van Gunsteren0-1
11Jaap GuijtBert Frantzen1-0
12Gunnar SieberJack Heemskerk½-½
12Wibo van ScheppingenRob Groot½-½
12Maarten de BruijneEfstathios Tavridis1-0
12Henk SiedersRené Janssen0-1
12Jan van SchieEd Vink1-0
12Guus GileinGerard ter Horst½-½
12Lex van GunsterenTom de Bakker1-0
12Otto BrunnerBert Frantzen1-0
12Robin HoogervorstNico Binnendijk½-½
13Robert BarteldsRob Groot0-1
13Gunnar SieberWibo van Scheppingen1-0
13Jan van SchieJeroen van der Voort0-1
13Efstathios TavridisHenk Sieders½-½
13Lex van GunsterenEd Vink1-0
13Guus GileinArend Oosterhuis1-0
13Gerard ter HorstJaap Guijt1-0
13Robin HoogervorstOtto Brunner0-1
13Bert FrantzenBen Vink0-1
13Arjan PlugJack Heemskerk1-0
14Maarten de BruijneRobert Bartelds½-½
14Jeroen van der VoortRob Groot0-1
14Wibo van ScheppingenArjan Plug½-½
14Lex van GunsterenEfstathios Tavridis0-1
14Henk SiedersGuus Gilein0-1
14Ed VinkGerard ter Horst½-½
14Jan van SchieAlbert de Haas1-0
14Robin HoogervorstArend Oosterhuis1-0
14Nico BinnendijkJaap Guijt½-½
15Rob GrootGunnar Sieber0-1
15Robert BarteldsJack Heemskerk1-0
15Jeroen van der VoortEfstathios Tavridis0-1
15Henk SiedersJan van Schie½-½
15Lex van GunsterenGerard ter Horst1-0
15Otto BrunnerEd Vink0-1
15Robin HoogervorstAlbert de Haas1-0
15Arend OosterhuisJaap Guijt1-0
15Nico BinnendijkBert Frantzen1-0
15Arjan PlugParing Bye
16Gunnar SieberJeroen van der Voort1-0
16Efstathios TavridisRobert Bartelds1-0
16Jack HeemskerkRob Groot½-½
16Wibo van ScheppingenLex van Gunsteren1-0
16René JanssenJan van Schie1-0
16Henk SiedersOtto Brunner1-0
16Arend OosterhuisGerard ter Horst0-1
16Ed VinkRobin Hoogervorst0-1
16Albert de HaasNico Binnendijk½-½
16Jaap GuijtMischa de Brouwer½-½
16Maarten de BruijneParing Bye
17Efstathios TavridisGunnar Sieber½-½
17Wibo van ScheppingenJack Heemskerk1-0
17Arjan PlugMaarten de Bruijne½-½
17Bernhard GlaubitzHenk Sieders1-0
17Gerard ter HorstJeroen van der Voort1-0
17Lex van GunsterenJan van Schie1-0
17Ed VinkAlbert de Haas½-½
17Robin HoogervorstKees Scherpenisse0-1
17Nico BinnendijkOtto Brunner0-1
17Bert FrantzenMischa de Brouwer0-1
18Gerard ter HorstRob Groot0-1
18Henk SiedersLex van Gunsteren1-0
18Jan van SchieArend Oosterhuis½-½
18Ed VinkNico Binnendijk1-0
18Mischa de BrouwerAlbert de Haas1-0
18ExternKees Scherpenisse
18Gunnar SieberExtern
18ExternWibo van Scheppingen
18René JanssenExtern
18ExternMaarten de Bruijne
18Jack HeemskerkExtern
18ExternJeroen van der Voort
18Otto BrunnerExtern
18Robin HoogervorstParing Bye
19Robert BarteldsWibo van Scheppingen1-0
19René JanssenHenk Sieders½-½
19Gerard ter HorstJan van Schie½-½
19Albert de HaasKees Scherpenisse0-1
19Mischa de BrouwerEd Vink1-0
19Nico BinnendijkRobin Hoogervorst0-1
19ExternJeroen van der Voort
19Rob GrootExtern
19ExternLex van Gunsteren
19Otto BrunnerExtern
19ExternMaarten de Bruijne
19Arend OosterhuisExtern
20Robert BarteldsHenk Sieders1-0
20Maarten de BruijneLex van Gunsteren1-0
20Jeroen van der VoortJan van Schie1-0
20Robin HoogervorstGerard ter Horst½-½
20Ed VinkArend Oosterhuis1-0
20Jaap GuijtAlbert de Haas½-½
20Mischa de BrouwerNico Binnendijk1-0
20Gunnar SieberExtern
20Arjan PlugExtern
20Wibo van ScheppingenExtern
20René JanssenExtern
20Rob GrootParing Bye
21Rob GrootRobert Bartelds1-0
21Maarten de BruijneWibo van Scheppingen0-1
21Jack HeemskerkRené Janssen1-0
21Henk SiedersJeroen van der Voort½-½
21Ed VinkLex van Gunsteren0-1
21Gerard ter HorstMischa de Brouwer0-1
21Arend OosterhuisAlbert de Haas0-1
21Jaap GuijtNico Binnendijk1-0
21Bert FrantzenThomas Liesting0-1
21Arjan PlugParing Bye
22Gunnar SieberArjan Plug1-0
22Wibo van ScheppingenBernhard Glaubitz½-½
22Jack HeemskerkRobert Bartelds½-½
22Jeroen van der VoortLex van Gunsteren1-0
22Henk SiedersGerard ter Horst1-0
22Ed VinkOtto Brunner½-½
22Jan van SchieMischa de Brouwer½-½
22Albert de HaasRobin Hoogervorst0-1
22Arend OosterhuisGuus Gilein0-1
22Nico BinnendijkNiels van der Ham½-½