Clubkampioenschap


Ranglijst clubkampioenschap seizoen 2022 - 2023
Paring: Keizer-Systeem
Rondes: 17
Speeltempo: 75 minuten per persoon per partij + 30 seconden per zet
PosNaamPrtWRVScore
1Arjan Plug158701056,3
2Wibo van Scheppingen14680963,7
3Kees Scherpenisse11461852,7
4Gunnar Sieber14653839,0
5Davide Tomassini13814822,3
6Efstathios Tavridis13643784,3
7Bernhard Glaubitz7421689,6
8Jeroen van der Voort17917664,0
9Jack Heemskerk16394639,3
10Jan van Schie15483625,3
11Guus Gilein14635593,3
12René Janssen11524572,0
13Maarten de Bruijne12624570,7
14Sjaak Ruigrok6321562,6
15Lex van Gunsteren17809551,3
16Henk Sieders17656520,0
17Rob Groot14437493,7
18Jan van der Plas8242485,0
19Henny Bosboom15627475,7
20Otto Brunner13445452,0
21Ben Vink12444418,3
22André Ram14446412,0
23Gerard ter Horst14284389,7
24Albert de Haas14437378,7
25Ed Vink10325370,3
26Peter de Vries2101362,0
27Jaap Guijt13355303,0
28Erik Romijn8224270,0
29Cees van Duyn0000249,3
30Arend Oosterhuis12237230,0
31Tom de Bakker8053222,0
32Nico Binnendijk15177210,7
33Jan van Solinge3003168,0
34Wilfried Binnendijk101067,7



Partijen clubkampioenschap seizoen 2022-2023
RondeWitZwartResultaat
1Wilfried BinnendijkGunnar Sieber½-½
1René JanssenArjan Plug½-½
1Henk SiedersDavide Tomassini0-1
1Efstathios TavridisJack Heemskerk½-½
1Erik RomijnWibo van Scheppingen0-1
1Ed VinkLex van Gunsteren1-0
1Guus GileinBen Vink½-½
1Jeroen van der VoortHenny Bosboom0-1
1André RamJan van Schie½-½
1Nico BinnendijkTom de Bakker½-½
1Arend OosterhuisJaap Guijt½-½
2Gunnar SieberDavide Tomassini0-1
2Arjan PlugWibo van Scheppingen½-½
2Jack HeemskerkHenk Sieders½-½
2Rob GrootEfstathios Tavridis0-1
2Henny BosboomGerard ter Horst1-0
2Guus GileinErik Romijn1-0
2Lex van GunsterenJan van Schie1-0
2Otto BrunnerJeroen van der Voort0-1
2Albert de HaasAndré Ram1-0
2Ben VinkNico Binnendijk1-0
2Jaap GuijtJan van Solinge1-0
2Arend OosterhuisRené Janssen0-1
2Kees ScherpenisseParing bye
3Efstathios TavridisRené Janssen1-0
3Jack HeemskerkGunnar Sieber0-1
3Henk SiedersGuus Gilein½-½
3Lex van GunsterenRob Groot0-1
3Gerard ter HorstJeroen van der Voort0-1
3Jan van SchieBen Vink½-½
3Erik RomijnAndré Ram½-½
3Tom de BakkerOtto Brunner0-1
3Maarten de BruijneJaap Guijt1-0
3Arend OosterhuisArjan Plug0-1
3Kees ScherpenisseWibo van Scheppingen0-1
4Davide TomassiniEfstathios Tavridis1-0
4Arjan PlugHenny Bosboom1-0
4Guus GileinJan van der Plas1-0
4Ben VinkRob Groot½-½
4Sjaak RuigrokAlbert de Haas1-0
4André RamLex van Gunsteren0-1
4Jan van SchieOtto Brunner1-0
4Jaap GuijtGerard ter Horst½-½
4Erik RomijnMaarten de Bruijne0-1
4Nico BinnendijkArend Oosterhuis½-½
4Jan van SolingeKees Scherpenisse0-1
4Jeroen van der VoortJack Heemskerk½-½
4Henk SiedersBernhard Glaubitz½-½
5Davide TomassiniArjan Plug0-1
5Efstathios TavridisGuus Gilein1-0
5Gunnar SieberHenny Bosboom1-0
5Jeroen van der VoortEd Vink0-1
5Jaap GuijtHenk Sieders0-1
5Lex van GunsterenSjaak Ruigrok0-1
5Rob GrootJan van Schie½-½
5Maarten de BruijneAlbert de Haas1-0
5Gerard ter HorstNico Binnendijk1-0
5Jan van der PlasKees Scherpenisse½-½
6Ed VinkBen Vink½-½
6Henk SiedersMaarten de Bruijne1-0
6Henny BosboomLex van Gunsteren1-0
6Jan van SchieJeroen van der Voort1-0
6Albert de HaasOtto Brunner½-½
6Tom de BakkerJaap Guijt0-1
6Nico BinnendijkAndré Ram0-1
6ExternKees Scherpenisse½-½
6Gunnar SieberExtern0-1
6ExternJack Heemskerk½-½
6Gerard ter HorstExtern½-½
6ExternArjan Plug0-1
6Davide TomassiniExtern1-0
6ExternRob Groot1-0
6Guus GileinExtern0-1
7Ed VinkDavide Tomassini0-1
7Arjan PlugEfstathios Tavridis½-½
7Wibo van ScheppingenHenk Sieders1-0
7Ben VinkJack Heemskerk0-1
7Rob GrootHenny Bosboom1-0
7Bernhard GlaubitzMaarten de Bruijne1-0
7Lex van GunsterenGerard ter Horst1-0
7Jeroen van der VoortJaap Guijt1-0
7Albert de HaasJan van der Plas0-1
7Otto BrunnerAndré Ram1-0
7Tom de BakkerArend Oosterhuis0-1
7Nico BinnendijkErik Romijn0-1
7Gunnar SieberParing bye
8Wibo van ScheppingenDavide Tomassini½-½
8Efstathios TavridisGunnar Sieber1-0
8Jack HeemskerkRob Groot1-0
8Sjaak RuigrokJan van Schie½-½
8Henny BosboomGuus Gilein0-1
8Lex van GunsterenJeroen van der Voort0-1
8Maarten de BruijneJan van der Plas½-½
8Otto BrunnerGerard ter Horst½-½
8Jaap GuijtAlbert de Haas½-½
8Tom de BakkerNico Binnendijk½-½
8Arend OosterhuisHenk Sieders0-1
8Kees ScherpenisseParing bye
9Rob GrootDavide Tomassini0-1
9Maarten de BruijneArjan Plug0-1
9Peter de VriesEfstathios Tavridis1-0
9Wibo van ScheppingenGunnar Sieber½-½
9Jack HeemskerkHenny Bosboom1-0
9Erik RomijnGuus Gilein0-1
9Jan van SchieLex van Gunsteren0-1
9Bernhard GlaubitzEd Vink1-0
9Guus SchuijtHenk Sieders0-1
9André RamJeroen van der Voort1-0
9Arend OosterhuisRené Janssen0-1
9Jaap GuijtNico Binnendijk1-0
9Jan van SolingeAlbert de Haas0-1
9Kees ScherpenisseParing bye
10Henk SiedersEfstathios Tavridis0-1
10Lex van GunsterenEd Vink1-0
10Jeroen van der VoortBen Vink1-0
10Jan van der PlasRob Groot1-0
10Henny BosboomMaarten de Bruijne0-1
10Gerard ter HorstAndré Ram½-½
10Otto BrunnerJaap Guijt½-½
10Albert de HaasArend Oosterhuis0-1
10Nico BinnendijkGuus Schuijt1-0
10ExternArjan Plug½-½
10Gunnar SieberExtern½-½
10ExternKees Scherpenisse½-½
10René JanssenExtern1-0
10ExternWibo van Scheppingen½-½
10Davide TomassiniExtern0-1
10ExternBernhard Glaubitz0-1
10Jack HeemskerkExtern½-½
11Davide TomassiniAlbert de Haas1-0
11Arjan PlugGuus Gilein½-½
11Efstathios TavridisWibo van Scheppingen½-½
11Bernhard GlaubitzJack Heemskerk1-0
11Otto BrunnerKees Scherpenisse0-1
11Jeroen van der VoortGunnar Sieber0-1
11René JanssenLex van Gunsteren1-0
11Henk SiedersJan van Schie½-½
11André RamJan van der Plas½-½
11Rob GrootMaarten de Bruijne½-½
11Gerard ter HorstHenny Bosboom½-½
11Arend OosterhuisNico Binnendijk½-½
11Erik RomijnTom de Bakker½-½
12Wibo van ScheppingenArjan Plug½-½
12Gunnar SieberJack Heemskerk½-½
12René JanssenSjaak Ruigrok0-1
12Ed VinkHenk Sieders0-1
12Maarten de BruijneJan van Schie1-0
12Ben VinkAndré Ram1-0
12Henny BosboomNico Binnendijk1-0
12Gerard ter HorstTom de Bakker½-½
12Arend OosterhuisErik Romijn0-1
12ExternEfstathios Tavridis½-½
12Rob GrootExtern0-1
12ExternLex van Gunsteren1-0
12Jeroen van der VoortExtern1-0
12ExternOtto Brunner0-1
12Albert de HaasExtern½-½
12Kees ScherpenisseParing bye
13Arjan PlugRené Janssen1-0
13Jack HeemskerkDavide Tomassini0-1
13Efstathios TavridisSjaak Ruigrok1-0
13Guus GileinWibo van Scheppingen0-1
13Kees ScherpenissePeter de Vries1-0
13Henk SiedersJeroen van der Voort0-1
13Lex van GunsterenMaarten de Bruijne0-1
13Jan van SchieJan van der Plas½-½
13Henny BosboomBen Vink1-0
13Albert de HaasGerard ter Horst1-0
14Efstathios TavridisArjan Plug0-1
14Wibo van ScheppingenKees Scherpenisse½-½
14Jeroen van der VoortBernhard Glaubitz1-0
14Gunnar SieberLex van Gunsteren1-0
14Sjaak RuigrokJack Heemskerk½-½
14René JanssenGuus Gilein1-0
14Otto BrunnerHenk Sieders½-½
14Jan van SchieHenny Bosboom½-½
14Rob GrootBen Vink1-0
14Ed VinkAlbert de Haas0-1
14André RamArend Oosterhuis1-0
14Nico BinnendijkGerard ter Horst½-½
15Arjan PlugDavide Tomassini1-0
15Wibo van ScheppingenBernhard Glaubitz½-½
15Kees ScherpenisseGunnar Sieber½-½
15Jack HeemskerkJeroen van der Voort0-1
15Guus GileinHenk Sieders1-0
15Otto BrunnerJan van Schie0-1
15Henny BosboomRob Groot1-0
15Lex van GunsterenAndré Ram1-0
15Ben VinkJaap Guijt1-0
15Ed VinkArend Oosterhuis1-0
15Nico BinnendijkTom de Bakker½-½
16Wibo van ScheppingenJeroen van der Voort1-0
16Kees ScherpenisseRené Janssen1-0
16Gunnar SieberGuus Gilein1-0
16Jan van SchieJack Heemskerk½-½
16Jan van der PlasHenk Sieders0-1
16Lex van GunsterenOtto Brunner1-0
16André RamAlbert de Haas1-0
16Gerard ter HorstEd Vink½-½
16Nico BinnendijkJaap Guijt½-½
17Arjan PlugKees Scherpenisse½-½
17Davide TomassiniWibo van Scheppingen0-1
17Maarten de BruijneGunnar Sieber0-1
17Jeroen van der VoortJan van Schie0-1
17René JanssenJack Heemskerk½-½
17Guus GileinHenny Bosboom1-0
17Henk SiedersLex van Gunsteren0-1
17André RamRob Groot0-1
17Otto BrunnerAlbert de Haas1-0
17Nico BinnendijkBen Vink0-1
17Gerard ter HorstJaap Guijt1-0