Seizoen 2019 – 2020

Clubkampioenschap: Ranglijst en Partijen

Snelschaak: Ranglijst


Ranglijst clubkampioenschap seizoen 2019 - 2020
Paring: Keizer-Systeem
Rondes: 25
Speeltempo: 75 minuten per persoon per partij + 30 seconden per zet
of 105 minuten voor 40 zetten + 15 minuten rest
PosNaamPrtWRVScore
1Wilfried Binnendijk1811611519,3
2Kees Scherpenisse178631332,0
3Wibo van Scheppingen2212551313,0
4Gunnar Sieber188731307,3
5Arjan Plug198831229,3
6Jack Heemskerk217951057,0
7Erik Romijn169341032,6
8Guus Gilein15735933,0
9Rene Janssen19766931,0
10Jeroen van der Voort231139929,3
11Davide Tomassini12615905,0
12Efstathios Tavridis17746843,0
13Lex van Gunsteren19919827,7
14Bernhard Glaubitz19856769,0
15Rob Groot19676738,3
16Henk Sieders258611732,0
17Jan van Schie224810729,0
18Frits Paardekooper19775713,3
19Gerard ter Horst246135711,7
20Henny Bosboom18666688,0
21Ed Vink226124669,0
22Andre Ram16745624,3
23Ben Vink22598559,0
24Edwin Mons20659552,3
25Peter de Vries5320532,0
26Otto Brunner15555490,7
27Jan van der Voort16925484,0
28Albert de Haas196211460,7
29Tom de Bakker17485456,0
30Nic van Dijk228311444,0
31Ger Marijt19847426,0
32Cees van Duyn16556394,3
33Jaap Guijt21579392,0
34Maks Vliegen219111377,3
35Arend Oosterhuis215511331,3
36Bob Broekhof227213304,0
37Nico Binnendijk15429243,7
38Hanna Schut192017134,7
39Sjaak Ruigrok00000


Partijen clubkampioenschap seizoen 2019-2020
RondeWitZwartResultaat
25Kees ScherpenisseGunnar Sieber½-½
25Jeroen van der VoortErik Romijn0-1
25René JanssenGuus Gilein½-½
25Gerard ter HorstLex van Gunsteren0-1
25Henk SiedersBernhard Glaubitz0-1
25Frits PaardekooperJan van Schie1-0
25Henny BosboomEdwin Mons1-0
25Jan van der VoortAndré Ram1-0
25Otto BrunnerCees van Duyn½-½
25Nic van DijkArend Oosterhuis1-0
25Bob BroekhofGer Marijt0-1
25Jaap GuijtNico Binnendijk1-0
25Maks VliegenHanna Schut1-0
25Jack HeemskerkWibo van Scheppingen0-1
25Arjan PlugWilfried Binnendijk0-1
24Gunnar SieberWibo van Scheppingen1-0
24Erik RomijnArjan Plug½-½
24Jack HeemskerkKees Scherpenisse0-1
24Guus GileinJeroen van der Voort½-½
24René JanssenLex van Gunsteren1-0
24Bernhard GlaubitzEfstathios Tavridis0-1
24Gerard ter HorstJan van Schie½-½
24Henk SiedersFrits Paardekooper1-0
24Henny BosboomEd Vink½-½
24Ben VinkNic van Dijk1-0
24Albert de HaasOtto Brunner1-0
24Jan van der VoortCees van Duyn1-0
24Ger MarijtMaks Vliegen1-0
24Bob BroekhofJaap Guijt½-½
24Hanna SchutArend Oosterhuis0-1
23Bernhard GlaubitzWilfried Binnendijk0-1
23Arjan PlugKees Scherpenisse0-1
23Jack HeemskerkJeroen van der Voort0-1
23Jan van SchieRené Janssen0-1
23Lex van GunsterenHenk Sieders1-0
23Rob GrootEfstathios Tavridis0-1
23Gerard ter HorstTom de Bakker1-0
23André RamEd Vink0-1
23Edwin MonsFrits Paardekooper0-1
23Henny BosboomAlbert de Haas1-0
23Ger MarijtNic van Dijk0-1
23Bob BroekhofJan van der Voort0-1
23Jaap GuijtArend Oosterhuis½-½
23Cees van DuynParing bye
22Erik RomijnKees Scherpenisse0-1
22Jeroen van der VoortRené Janssen1-0
22Henk SiedersGuus Gilein0-1
22Rob GrootBernhard Glaubitz½-½
22Jan van SchieEfstathios Tavridis½-½
22Ben VinkGerard ter Horst0-1
22André RamGer Marijt1-0
22Frits PaardekooperMaks Vliegen1-0
22Nic van DijkEd Vink0-1
22Jan van der VoortJaap Guijt1-0
22Cees van DuynHanna Schut1-0
22Nico BinnendijkBob Broekhof1-0
22Wibo van ScheppingenHenny Bosboom1-0
22Wilfried BinnendijkGunnar Sieber½-½
22Jack HeemskerkEdwin Mons1-0
22Arjan PlugDavide Tomassini1-0
22Arend OosterhuisParing bye
21Kees ScherpenisseWilfried Binnendijk½-½
21Erik RomijnWibo van Scheppingen1-0
21Jack HeemskerkArjan Plug½-½
21Henk SiedersGunnar Sieber0-1
21René JanssenBernhard Glaubitz½-½
21Guus GileinRob Groot1-0
21Efstathios TavridisHenny Bosboom1-0
21Ed VinkGerard ter Horst½-½
21Frits PaardekooperBen Vink1-0
21Tom de BakkerNic van Dijk½-½
21Maks VliegenBob Broekhof1-0
21Arend OosterhuisCees van Duyn0-1
21Nico BinnendijkJan van der Voort0-1
21ExternJan van Schie½-½
21ExternJeroen van der Voort1-0
21Edwin MonsExtern1-0
21Otto BrunnerExtern1-0
21Peter de VriesExtern½-½
21ExternAlbert de Haas0-1
20Wilfried BinnendijkGunnar Sieber1-0
20Wibo van ScheppingenJack Heemskerk½-½
20Jeroen van der VoortArjan Plug0-1
20Kees ScherpenisseDavide Tomassini0-1
20Erik RomijnHenk Sieders1-0
20René JanssenRob Groot1-0
20Bernhard GlaubitzJan van Schie1-0
20Gerard ter HorstGuus Gilein0-1
20Henny BosboomAndré Ram½-½
20Edwin MonsBen Vink½-½
20Maks VliegenEd Vink0-1
20Ger MarijtAlbert de Haas1-0
20Nic van DijkCees van Duyn½-½
20Arend OosterhuisBob Broekhof0-1
20Hanna SchutNico Binnendijk0-1
19Rob GrootHenk Sieders½-½
19Jeroen van der VoortJan van Schie1-0
19Lex van GunsterenErik Romijn0-1
19Ben VinkPeter de Vries0-1
19Frits PaardekooperGerard ter Horst½-½
19Ed VinkGer Marijt1-0
19Otto BrunnerEdwin Mons0-1
19Bob BroekhofTom de Bakker0-1
19Nic van DijkJaap Guijt1-0
19Jan van der VoortArend Oosterhuis1-0
19Wilfried BinnendijkExtern½-½
19Kees ScherpenisseExtern½-½
19ExternArjan Plug½-½
19ExternGunnar Sieber0-1
19Davide TomassiniExtern½-½
19ExternJack Heemskerk0-1
19Wibo van ScheppingenExtern½-½
19ExternGuus Gilein½-½
18Henk SiedersJeroen van der Voort1-0
18André RamFrits Paardekooper½-½
18Ben VinkOtto Brunner1-0
18Ed VinkTom de Bakker½-½
18Ger MarijtNico Binnendijk1-0
18Cees van DuynJaap Guijt½-½
18Maks VliegenJan van der Voort1-0
18Bob BroekhofHanna Schut1-0
18Gunnar SieberErik Romijn1-0
18Arjan PlugRob Groot1-0
18Gerard ter HorstHenny Bosboom½-½
18Wilfried BinnendijkRené Janssen1-0
18Albert de HaasEdwin Mons½-½
18Wibo van ScheppingenLex van Gunsteren1-0
18Jan van SchieJack Heemskerk0-1
17Arjan PlugWibo van Scheppingen½-½
17Wilfried BinnendijkJeroen van der Voort1-0
17Gunnar SieberRené Janssen½-½
17Henk SiedersJack Heemskerk½-½
17Jan van SchieLex van Gunsteren0-1
17Bernhard GlaubitzGerard ter Horst½-½
17André RamBen Vink1-0
17Ed VinkFrits Paardekooper½-½
17Otto BrunnerMaks Vliegen1-0
17Edwin MonsGer Marijt1-0
17Jaap GuijtTom de Bakker½-½
17Nic van DijkAlbert de Haas0-1
17Bob BroekhofCees van Duyn1-0
17Nico BinnendijkArend Oosterhuis½-½
17Hanna SchutJan van der Voort0-1
16Arjan PlugWilfried Binnendijk½-½
16René JanssenWibo van Scheppingen0-1
16Jack HeemskerkGunnar Sieber½-½
16Kees ScherpenisseJeroen van der Voort1-0
16Jan van SchieHenk Sieders1-0
16Rob GrootBen Vink1-0
16Lex van GunsterenEfstathios Tavridis1-0
16Gerard ter HorstAndré Ram½-½
16Edwin MonsEd Vink½-½
16Ger MarijtJaap Guijt1-0
16Albert de HaasMaks Vliegen0-1
16Nic van DijkParing bye
15Jeroen van der VoortWibo van Scheppingen1-0
15Wilfried BinnendijkJack Heemskerk½-½
15Gunnar SieberKees Scherpenisse½-½
15Peter de VriesHenk Sieders1-0
15Rob GrootJan van Schie½-½
15André RamBernhard Glaubitz0-1
15Efstathios TavridisEd Vink1-0
15Gerard ter HorstEdwin Mons1-0
15Tom de BakkerOtto Brunner½-½
15Jaap GuijtAlbert de Haas1-0
15Ger MarijtArend Oosterhuis1-0
15Bob BroekhofNic van Dijk0-1
15Maks VliegenNico Binnendijk1-0
15Ben VinkLex van Gunsteren½-½
14Wibo van ScheppingenWilfried Binnendijk0-1
14Arjan PlugGunnar Sieber0-1
14Kees ScherpenisseJack Heemskerk½-½
14Jan van SchieDavide Tomassini0-1
14Henk SiedersRené Janssen½-½
14Jeroen van der VoortHenny Bosboom1-0
14Lex van GunsterenRob Groot0-1
14Erik RomijnGuus Gilein1-0
14Gerard ter HorstEfstathios Tavridis0-1
14Ben VinkBernhard Glaubitz½-½
14Otto BrunnerEd Vink½-½
14Albert de HaasArend Oosterhuis1-0
14Maks VliegenGer Marijt1-0
14Nico BinnendijkJaap Guijt0-1
14Hanna SchutNic van Dijk0-1
14Cees van DuynParing bye
13Wibo van ScheppingenGunnar Sieber½-½
13Henk SiedersKees Scherpenisse0-1
13René JanssenJan van Schie½-½
13Jack HeemskerkLex van Gunsteren1-0
13Davide TomassiniJeroen van der Voort1-0
13Efstathios TavridisRob Groot0-1
13Erik RomijnFrits Paardekooper1-0
13Ed VinkAndré Ram0-1
13Arend OosterhuisBen Vink0-1
13Bernhard GlaubitzTom de Bakker1-0
13Edwin MonsAlbert de Haas1-0
13Otto BrunnerBob Broekhof1-0
13Maks VliegenNic van Dijk1-0
13Ger MarijtHanna Schut0-1
13Jaap GuijtGerard ter Horst½-½
12Wibo van ScheppingenHenk Sieders1-0
12Kees ScherpenisseArjan Plug½-½
12Gunnar SieberJan van Schie1-0
12Davide TomassiniJack Heemskerk0-1
12Frits PaardekooperRené Janssen0-1
12Ben VinkJeroen van der Voort0-1
12Guus GileinEd Vink1-0
12Albert de HaasGerard ter Horst0-1
12Tom de BakkerArend Oosterhuis½-½
12Nic van DijkOtto Brunner0-1
12Cees van DuynEdwin Mons0-1
12Jaap GuijtBob Broekhof1-0
12Hanna SchutMaks Vliegen0-1
12ExternErik Romijn0-1
12Efstathios TavridisExtern1-0
12ExternBernhard Glaubitz0-1
12ExternRob Groot½-½
12Henny BosboomExtern0-1
12Nico BinnendijkParing bye
11Henny BosboomHenk Sieders0-1
11Jan van SchieFrits Paardekooper1-0
11Jeroen van der VoortLex van Gunsteren1-0
11Peter de VriesGerard ter Horst1-0
11Ed VinkRob Groot½-½
11Guus GileinEfstathios Tavridis1-0
11Arend OosterhuisBernhard Glaubitz0-1
11André RamOtto Brunner1-0
11Cees van DuynGer Marijt½-½
11Edwin MonsMaks Vliegen1-0
11Bob BroekhofNico Binnendijk1-0
11Wilfried BinnendijkExtern1-0
11Kees ScherpenisseExtern1-0
11ExternArjan Plug1-0
11ExternGunnar Sieber0-1
11ExternRené Janssen1-0
11Davide TomassiniExtern1-0
11ExternJack Heemskerk1-0
11Wibo van ScheppingenExtern1-0
11Hanna SchutParing bye
10Arjan PlugHenk Sieders½-½
10Jack HeemskerkWibo van Scheppingen0-1
10Gunnar SieberWilfried Binnendijk0-1
10Ben VinkHenny Bosboom0-1
10Frits PaardekooperDavide Tomassini½-½
10Lex van GunsterenEd Vink1-0
10Rob GrootGerard ter Horst½-½
10Efstathios TavridisAlbert de Haas1-0
10Arend OosterhuisNic van Dijk1-0
10Tom de BakkerCees van Duyn1-0
10Ger MarijtBob Broekhof1-0
10Maks VliegenJaap Guijt1-0
10Nico BinnendijkHanna Schut1-0
10ExternJan van Schie0-1
10ExternAndré Ram½-½
10ExternJeroen van der Voort1-0
10Edwin MonsExtern½-½
10Peter de VriesExtern1-0
10Guus GileinParing bye
9Henk SiedersWilfried Binnendijk½-½
9René JanssenArjan Plug0-1
9Kees ScherpenisseWibo van Scheppingen0-1
9Henny BosboomGunnar Sieber0-1
9Jan van SchieJack Heemskerk½-½
9Ed VinkBen Vink½-½
9Gerard ter HorstJeroen van der Voort½-½
9Davide TomassiniGuus Gilein1-0
9Albert de HaasFrits Paardekooper0-1
9Nic van DijkErik Romijn0-1
9Rob GrootTom de Bakker1-0
9Bernhard GlaubitzEdwin Mons1-0
9Otto BrunnerGer Marijt½-½
9Arend OosterhuisJan van der Voort1-0
9Bob BroekhofMaks Vliegen1-0
9Nico BinnendijkCees van Duyn0-1
9Jaap GuijtHanna Schut1-0
8Wibo van ScheppingenLex van Gunsteren1-0
8Henk SiedersAlbert de Haas1-0
8Guus GileinHenny Bosboom0-1
8Gerard ter HorstBen Vink½-½
8Erik RomijnJan van Schie0-1
8Jeroen van der VoortTom de Bakker1-0
8Frits PaardekooperEfstathios Tavridis1-0
8Rob GrootNic van Dijk1-0
8Bernhard GlaubitzJaap Guijt1-0
8André RamArend Oosterhuis1-0
8Cees van DuynOtto Brunner½-½
8Hanna SchutBob Broekhof0-1
8Jan van der VoortMaks Vliegen1-0
7Wilfried BinnendijkAlbert de Haas1-0
7Guus GileinWibo van Scheppingen0-1
7Nic van DijkHenk Sieders0-1
7Lex van GunsterenGerard ter Horst1-0
7Jeroen van der VoortJack Heemskerk0-1
7Henny BosboomRob Groot1-0
7Ben VinkEfstathios Tavridis½-½
7Tom de BakkerJaap Guijt1-0
7Jan van der VoortHanna Schut1-0
7Edwin MonsArjan Plug0-1
7Frits PaardekooperAndré Ram1-0
6Wilfried BinnendijkKees Scherpenisse½-½
6Arjan PlugDavide Tomassini1-0
6Wibo van ScheppingenRené Janssen½-½
6Albert de HaasEd Vink½-½
6Gunnar SieberGuus Gilein½-½
6Jack HeemskerkGerard ter Horst½-½
6Erik RomijnRob Groot½-½
6Henk SiedersJan van Schie1-0
6Jaap GuijtLex van Gunsteren0-1
6Efstathios TavridisPeter de Vries½-½
6Henny BosboomArend Oosterhuis1-0
6Ben VinkEdwin Mons1-0
6Jeroen van der VoortBernhard Glaubitz1-0
6Nic van DijkFrits Paardekooper1-0
6Tom de BakkerBob Broekhof1-0
6André RamJan van der Voort1-0
6Hanna SchutNico Binnendijk0-1
6Maks VliegenParing bye
5René JanssenWilfried Binnendijk0-1
5Kees ScherpenisseGunnar Sieber1-0
5Jan van SchieWibo van Scheppingen0-1
5Davide TomassiniHenk Sieders1-0
5Albert de HaasJeroen van der Voort1-0
5Edwin MonsJack Heemskerk0-1
5Gerard ter HorstEd Vink½-½
5Jaap GuijtGuus Gilein0-1
5Bob BroekhofRob Groot0-1
5Ger MarijtErik Romijn0-1
5Ben VinkHenny Bosboom½-½
5Efstathios TavridisBernhard Glaubitz1-0
5Arend OosterhuisFrits Paardekooper½-½
5Jan van der VoortNic van Dijk0-1
5Otto BrunnerHanna Schut1-0
5Nico BinnendijkMaks Vliegen½-½
4Arjan PlugJan van Schie½-½
4Wilfried BinnendijkWibo van Scheppingen1-0
4Lex van GunsterenRené Janssen0-1
4Ed VinkEdwin Mons½-½
4Davide TomassiniAlbert de Haas1-0
4Bernhard GlaubitzHenk Sieders0-1
4Jeroen van der VoortEfstathios Tavridis1-0
4Jaap GuijtGer Marijt½-½
4Jack HeemskerkHenny Bosboom½-½
4Gerard ter HorstNic van Dijk1-0
4Bob BroekhofArend Oosterhuis½-½
4Jan van der VoortErik Romijn0-1
4Tom de BakkerAndré Ram½-½
4Rob GrootFrits Paardekooper½-½
4Otto BrunnerNico Binnendijk1-0
4Hanna SchutCees van Duyn0-1
4Maks VliegenBen Vink0-1
3Wibo van ScheppingenArjan Plug½-½
3Lex van GunsterenWilfried Binnendijk0-1
3Bernhard GlaubitzGunnar Sieber0-1
3Efstathios TavridisKees Scherpenisse0-1
3René JanssenJeroen van der Voort1-0
3Jan van SchieHenny Bosboom1-0
3Ed VinkBob Broekhof1-0
3Henk SiedersBen Vink1-0
3Edwin MonsNic van Dijk1-0
3Rob GrootJack Heemskerk0-1
3Gerard ter HorstJaap Guijt½-½
3Ger MarijtJan van der Voort½-½
3André RamNico Binnendijk1-0
3Arend OosterhuisHanna Schut1-0
3Frits PaardekooperTom de Bakker½-½
3Cees van DuynMaks Vliegen1-0
2Arjan PlugKees Scherpenisse1-0
2Guus GileinLex van Gunsteren0-1
2René JanssenDavide Tomassini1-0
2Jan van SchieBernhard Glaubitz½-½
2Jeroen van der VoortOtto Brunner1-0
2Erik RomijnEd Vink½-½
2Peter de VriesHenk Sieders½-½
2Nic van DijkBen Vink½-½
2Tom de BakkerJan van der Voort½-½
2Albert de HaasJaap Guijt1-0
2Cees van DuynArend Oosterhuis0-1
2Wibo van ScheppingenBob Broekhof1-0
2Hanna SchutGer Marijt0-1
2Edwin MonsEfstathios Tavridis½-½
2Maks VliegenGerard ter Horst0-1
1Kees ScherpenisseRené Janssen1-0
1Wilfried BinnendijkArjan Plug0-1
1Bob BroekhofEdwin Mons1-0
1Jack HeemskerkGuus Gilein0-1
1Henk SiedersWibo van Scheppingen0-1
1Gunnar SieberDavide Tomassini1-0
1Maks VliegenHanna Schut0-1
1Nic van DijkTom de Bakker1-0
1Ed VinkCees van Duyn1-0
1Arend OosterhuisAlbert de Haas0-1
1Henny BosboomJeroen van der Voort½-½
1Bernhard GlaubitzErik Romijn1-0
1Lex van GunsterenAndré Ram1-0
1Ben VinkJan van Schie½-½
1Efstathios TavridisParing bye


Ranglijst snelschaak seizoen 2019-2020
PositieNaamPuntenTieBreak
1René Janssen858
2Wilfried Binnendijk857½
3Arjan Plug61
4Kees Scherpenisse57½
5Gunnar Sieber60½
6Ludy Groenewoud658½
7Wibo van Scheppingen654½
8Henk Sieders553½
9Efstathios Tavridis547½
10Erik Romijn544
11Guus Gilein54
12Edwin Mons50½
13Jan van Schie41½
14Niels Moolenaar447
15Albert de Haas445½
16 Otto Brunner41½
17Theo van der Linden39
18Nico Roos340½
19André Ram238